Konsultacje społeczne budowy infrastruktury sanitarnej

W związku z przyjęciem 7 lutego 2018 roku uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie realizacji programu inwestycyjnego dla dzielnic Krakowa pn. Budowa infrastruktury sanitarnej Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie zaprasza zainteresowanych mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych mających na celu określenie realnych potrzeb w zakresie dostępności infrastruktury wodociągowej oraz kanalizacyjnej na terenie naszej dzielnicy.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w dniu 10 kwietnia o godzinie 15:00 w siedzibie Wodociągów Miasta Krakowa przy ul. Senatorskiej 1 w Krakowie (Sala konferencyjna). Podczas spotkania zostaną zaprezentowane kierunki działania w zakresie polityki inwestycyjnej MPWiK S.A.

Równocześnie uprzejmie prosimy o zgłaszanie (listownie bądź za pomocą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) ewentualnych uwag, propozycji bądź sugestii związanych z obszarem tematycznym spotkania.

Zachęcamy do czynnego uczestnictwa.