Biegiem na Bagry!

Biegiem na Bagry 4! to czwarta odsłona crossowej imprezy mającej miejsce nad zalewem Bagry. Bieg odbędzie się 15 kwietnia 2018 roku na nowym 10-kilometrowym dystansie. Trasa będzie jedną pętlą, która będzie przebiegać również koło samego Zalewu Bagry, a w tym roku również wokół Stawu Płaszowskiego. W ramach przedsięwzięcia zorganizowane zostaną także biegi towarzyszące na dystansach: 3 km i od 50 m do 200 m (biegi dla dzieci).

Biuro Zawodów wydarzenia mieścić się będzie na terenie Klubu Żeglarskiego Horn Kraków przy ul. Koziej 22 w Krakowie. Każdy biegacz otrzyma na mecie koszulkę FINISHERA oraz medal. Bieg cieszy się na tyle dużym zainteresowaniem, że w 2018 roku, ze względu na bardziej przepustową trasę, przewiduje się nawet 1 000 zawodników.

Partnerem głównym wydarzenia jest Rada Dzielnicy XIII Podgórze. Do grona Partnerów wydarzenia należy także Gmina Miejska Kraków.

Wydarzenie organizowane jest pod Patronatem Honorowym Wojewody Małopolskiego – Pana Piotra Ćwika oraz Marszałka Województwa Małopolskiego – Pana Jacka Krupy.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://itmbw.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/biegiemnabagry